Scroll Down

חגיגת בת מצווש חלומית ויוצאת דופן

אירוע בת מצווש הוא אירוע מיוחד במינו ולא בכדי קיבל את הכינוי החביב עם הסיומת של שם החיבה. בנות הנעורים רואות באירוע בת המצווה שלהן נקודת ציון חשובה ביותר במהלך החיים שלהן, עת הן מסיימות להיות ילדות צעירות ומתחילות את פרק הבגרות של חייהן. במהלך התקופה שבה מארגנים את האירוע יש לא מעט הכנות לבצע ולארגן אך המכנה המשותף שלהן הוא שבמרכז כל ההתעסקות ניצבת נערה נרגשת שאור הזרקורים מופנה אליה.

בשנים האחרונות התקבע פורמט של אירועי בת מצווה שנערות רבות לא מוותרות עליו. יחד עם זאת, תמיד יש את השאיפה והרצון שהאירוע יהיה מדובר, חד פעמי, בלתי נשכח ומקורי. על מנת להצליח להפיק אירוע כזה לכבוד הנערה שחוגגת – חשוב להתחיל את ההכנות מספיק זמן מראש, לוודא עם הנערה החוגגת בדיוק מה חשוב לה ומה היא רוצה וכמובן להסתמך על הניסיון שיש להוריה עם הפקת אירועים משפחתיים. אין ספק שעם מתן תשומת לב לכל פרמטר ונתון – האירוע יהיה נוצץ וחלומי בדיוק כמו שהנערה רוצה ומצפה!

 

איך מפיקים חגיגת בת מצווש בלתי נשכחת?

כאמור, מי שבאמת קובע שהאירוע יהיה מקסים ומרגש היא הנערה שחוגגת את האירוע המיוחד. היא צריכה להתלבש כמו נסיכה וגם להרגיש כמו נסיכה ליום אחד. כל תשומת הלב צריכה להיות מופנית אליה ובעצם, אם שמים בצד את הגיל ואת האירוע עצמו – כלת בת המצווה צריכה להרגיש באותו היום ממש כמו כלה אמיתית ביום חגה. אז הנה כמה רעיונות לאירוע בת מצווה שיהיה מיוחד ומקורי, כזה שהאורחים, בני המשפחה והחברים ייהנו בו והוא ייחקק בזיכרונם:

  • קבלת פנים – הנערה צריכה להיות נוכחת בקבלת הפנים, לשמוח לפגוש את המוזמנים לאירוע שלה וכמובן להיות מוכנה למחמאות שבטח תשמע על השמלה שלה, על הבוק שהצטלמה אליו או על הנסיעה לחוץ לארץ עם ההורים שלה.
  • אטרקציות – בשנים האחרונות נפוץ ומקובל להזמין אטרקציות שמתאימות לקהל המוזמנים. מכיוון שבת מצווש הוא אירוע בעיקר של נערים ונערות – הרי שהאטרקציות צריכות להתאים להם ולעולמות התוכן שלהם – משחקי מולטימדיה, מבוך לייזר, אם מדובר באירוע המתקיים בחודשי הקיץ אפשר לבדוק אפשרות של פעילויות מים בגן האירועים ועוד. מה שהכי חשוב זה לבחור את האטרקציות שייסבו הכי הרבה שמחה והנאה.
  • סרטונים או מצגת – יהיה מרגש מאד לשתף את האורחים בנקודות ציון בחייה של הנערה. אירוע בת המצווה הוא הזדמנות נהדרת לראות את מהלך חייה החל מהיותה תינוקת, דרך שנות הגן ובית הספר היסודי ועד להפיכתה לנערה צעירה. במידה ומארגנים את הסרטון כהפתעה עבורה – ההתרגשות תהיה רבה!

איך לבחור את האולם המתאים לאירוע בת מצווש?

יש כמה וכמה אולמות אירועים בישראל שאפשר לבחור מבינים אבל החוכמה האמיתית היא לבחון לעומק מה הערך המוסף שמקבלים מהאולם. אולם קאסיה במרכז שם לו למטרה להפוך את חגיגת בת המצווה שמיוחדת במינה, לאירוע שהאורחים לא ישכחו וגם לא הנערה שחוגגת. באולם מוצעות חבילות ייחודיות לאירועי בת מצווה ששמים את הנערה במרכז ודואגים לה לכל הפינוקים שמגיעים לה ביום המיוחד הזה. היא יכולה להגיע לאירוע בלימוזינה מפוארת עם ארבע מחברותיה, היא יכולה לבחור להתפנק ביום ספא עם החברות הקרובות ואפילו להצטלם לבוק מקצועי כחלק מהחבילה. כל שנותר כעת הוא לבחור מה מתאים ולהתחיל בהכנות!

צרו איתנו קשר להזמנת אירוע:

לפרטים: 077-670-6765אנחנו כאן כדי להגשים לכם חלום!

בואו נדברנגישות