Scroll Down

חתונת בוטיק זה קאסיה – אירועי בוטיק במרכז

לאט לאט הפך מתחם קאסיה המתאים לחתונות בוטיק למוביל ברשימת המקומות של אירועי בוטיק במרכז. ומה גורם לו להיות מקום בוטיק לחתונה ולא עוד מקום?

ראשית זה מתחיל מהעיצוב. קאסיה זה מקום שאיך שאתה רואה אותו, בא לך להתחתן (אם לא עשית את זה קודם!). מדובר על מקום מעוצב בטיב טעם, כזה שהופך אותו ליוקרתי מצד אחד אבל מאוד אינטימי מצד שני, וזה מה שהיה חשוב לאדריכל המקום איציק כהן, שתישמר האינטימיות כי בסופו של דבר מדובר באירוע בוטיק במרכז שהנושא שלו הוא: אהבה.

קבלת פנים של אירועי בוטיק במרכז

קבלת פנים זו תוספת מבורכת שהתפתחה בשנים האחרונות. אנשים לא רצו רק חתונה וחופה (שגם הופרדה בשנים האחרונות למתחם אחר) ובקאסיה למשל אזור קבלת הפנים, הכיסאות הלבנים על הדשא הירוק, מול החופה הזוהרת היא בחירה נכונה במקום, שכבר מושיב את האורחים בנוחות לפני החופה ומאפשר להם לשבת בשקט ולנשנש. כמובן שכל זוג יכול להוסיף מה שהוא רוצה על קבלת הפנים שלו, אבל בעיקרון אזור קבלת הפנים של קאסיה כבר עושה את העבודה וכיוון שמדובר באירועי בוטיק במרכז, הדגש הוא על מקום ויחס אישי לכל אורח.

כל האורחים יכולים להרגיש כמו מלכים!

בשנים האחרונות הבינו הרבה מאוד זוגות שהם לא עורכים חתונה רק בשביל עצמם, והחלו לחשוב גם על איך ירגישו האורחים שלהם. זה בדיוק כמו הורים שרוצים לעשות לילד שלהם יום הולדת 3 ומזמינים פעילות שלא מתאימה לו אבל היא מגשימה להם איזה חלום. כלומר, יש הרבה מאוד זוגות שעושים אירוע שבכלל לא מתאים לא לתקציב שלהם ולא לאופי ולסגנון של האורחים שלהם, אבל משום מה הם יותר נוטים לחשוב על הרושם שהם ישאירו במקום, על הטעם הטוב ולכן לפעמים גם פונים אל מקום המציע חתונות קטנות במרכז, מקום שיודע להפיק אירועי בוטיק יחודיים, כדי לגרום לאווירה אינטימית ומרגשת עוד יותר.

אירועי בוטיק קטנים הפכו להיות טרנד בקרב זוגות שיודעים איך החתונה שלהם צריכה להיראות, שלהם ולא של מישהו אחר, כי יש הרבה מאוד זוגות שמנסים לחקות חתונות של אחרים אבל זה לא מתאים לאורחים שלהם.

להזמין חתונת בוטיק

במסגרת פסטיבל החתונות, יש סדרת אירועים שכל סוג עובר החל ממסיבת אירוסין, כלה בחינה. הכלה הולכת למקווה ועוד. יש כאלה כמובן שחוגגים את שבע הברכות, וזה כל יום אחרי החתונה במשך שבעה ימים. עד כאן הכול בסדר, איש באמונתו יחיה, אבל האם באמת חתונה גדולה זה דבר שכל זוג צריך? ממש לא!

ראשית יש את עניין התקציב וחתונה גדולה עולה הרבה מאוד כסף, שלא תמיד נמצא בכיסו של כל זוג (אבל בכל זאת הם ילכו על זה וישקעו בחובות). שנית יש אנשים שבאופי שלהם לא רוצים חתונה גדולה ומעדיפים לבחור מקום מתאים שיערוך להם חתונת בוטיק אינטימית באולם קטן ויחודי. הדבר האחרון הוא מחשבה על איך האורחים ירגישו. לא כל אורח אוהב חתונה המונית ויש הרבה כאלה שיגיעו, אבל יסתלקו מהר כי בסופו של דבר, מרוב גימיקים והמצאות אף אחד לא נהנה ולא בטוח שהחתן והכלה נהנים.

אירוע בוטיק במידות שלכם

אין ספק כי חתונה היא אירוע משמעותי וחשוב בחיי בני זוג, השאלה אם זוגות מסוגלים להבין איזה סוג של אירוע באמת מתאים למידות שלהם מכל מיני היבטים.

במסגרת אירועי בוטיק במרכז, אפשר ללכת עם אולם אירועים בחולון כגון קאסיה בו אתם יכולים לערוך במקום חתונה קטנה ואינטימית, להרגיש עטופים באהבה ולא אבודים בין מאות האורחים ולצאת לירח דבש שאם תעשו חתונה גדולה לא יישאר לכם כסף בשבילו.

צרו איתנו קשר להזמנת אירוע:

לפרטים: 077-670-6765אנחנו כאן כדי להגשים לכם חלום!

בואו נדברנגישות