Scroll Down

חתונת קיץ חלומית בלי לשבור חיסכון

חתונת קיץ בישראל היא האירוע הכי מבוקש, כזה שכל זוג רוצה לעצמו. מזג האוויר מושלם, האווירה קלילה וזורמת, השמש שוקעת בשעה מאוחרת ואי אפשר לבוא לחתונה ולא ליהנות. זה פשוט לא אפשרי. כל זוג שמתכנן חתונה בחודשי הקיץ יודע שחשוב וכדאי לשים לב לכל פרט ופרט, זאת על מנת לוודא שהחתונה באמת תהיה מושלמת ובלתי נשכחת. וכשרוצים אירוע בלתי נשכח – הכוונה היא גם לחתן והכלה עצמם וגם לאורחים שלהם שיגיעו. כיום אפשר לארגן חתונות בקיץ בלי בהכרח לפשוט את הרגל והחתונה תהיה בדיוק כמו שהחתן והכלה חולמים, רוצים ומדמיינים כבר הרבה שנים.

מיקום מנצח, נוח ומושלם

אולם האירועים קאסיה ממוקם באזור התעשייה של חולון במרחק נוח לנסיעה מכל אזור המרכז והשרון. קרוב לצירי תנועה מרכזיים כך שכל אחד יכול להגיע מכל כיוון ומכל מקום בקלות ובמהירות. בקיץ, כשיש אור בחוץ עד שעה מאוחרת ההגעה לאולם לא כרוכה בנסיעה בחשכה – מה שנוח ומעודד מאד לא מעטים מהאורחים שמוזמנים לחתונה. כשהחתונה מתקיימת במרחק הארץ – אין ספק שמזג האוויר משחק תפקיד חשוב מאד וסביר מאד להניח שיהיה נעים, ייתכן ותורגש בריזה מרעננת ואפשר יהיה לקיים לפחות חלק מהאירוע בגן האירועים החיצוני.

חתונת קיץ בקאסיה

עיצוב אירוע אורבני – בדיוק מה שמתאים בתקופה הקיץ

קאסיה – האולם וגן האירועים ממוקם על קו התפר שבין אזור תעשייה שנוח להגיע אליו לבין העיר חולון. מעצבי האולם חשבו על הנושא הזה ויצרו אווירה אורבנית נהדרת, כזאת שיוצרת את ההרגשה של חתונה בלב העיר! השילוב בין הגן לבין האולם פשוט מושלם ונעים, יש דגש חזק על התפאורה המוריקה של הגן המטופח וכמובן שבתקופת הקיץ החתונה תיראה אחרת לגמרי אם החתן והכלה יבחרו לקיים את האירוע בפנים או בחוץ. השמיים הכחולים יופיעו בכל התמונות מקבלת הפנים, החופה וחלק מהאירוע שיתקיים בחוץ ובמידה וכל החתונה עד סופה תימשך בגן האירועים – אפשר יהיה ממש להרגיש חיבור לטבע, ממש כאילו החתונה מתקיימת בחוץ.

גן אורבני- קאסיה

חתונה אינטימית – זה מה שהולך היום!

היום כבר לא מזמינים מאות רבות של אורחים לחתונה. החתן והכלה רוצים להרגיש בנוח, רוצים לדעת שמי שנמצא בחתונה שלהם אלה אנשים שקרובים אליהם, בני משפחה וחברים שהקשר איתם קרוב והדוק. אולם האירועים קאסיה מתאים במיוחד לחתונות קטנות ובינוניות, כאלה שמוזמנים אליהן עד 400 אורחים. החלל יתאים בדיוק לכמות האורחים והם עצמם ירגישו בנוח ולא תהיה תחושה של "ללכת לאיבוד" בחלל עצום ובלתי נגמר. האורחים יידעו להעריך את העובדה שבזכות בחירה קפדנית של האורחים שהוזמנו החתן והכלה יוכלו להתייחס אליהם באופן אישי, לשים לב לבואם ולבסוף אלה ואלה יוכלו להעריך את ההגעה והשמחה המשותפת.

כששמים לב לפרטים הקטנים – מתקבלת חתונה מושלמת

החתונה לא חייבת להיות כמו כל החתונות שכולם כבר מכירים. אנו חיים בתקופה של התאמה אישית של כל אירוע שמארגנים או מפיקים וזה המקום של החתן והכלה להגשים במציאות את החתונה שהם חולמים עליה. צוות העובדים של אולם האירועים קאסיה יעמוד לרשותם של החתן והכלה, יהיה קשוב לכל בקשה שיש להם וישמח להגשים עבורם את חלום החתונה שהם חולמים עליו. כשחתונה מתקיימת פעם בחיים – היא חייבת להיות אירוע מושלם ובלתי נשכח ולשמחתם של החתן והכלה – צוות העובדים בקאסיה ידאג בדיוק לזה! עם רפרטואר עשיר של אירועים מכל הסוגים – תוכלו להתרשם מרעיונות, טיפים ועצות מבוססי ניסיון עשיר שיהפכו את החתונה שלכם בדיוק למה שאתם רוצים ואיך שאתם רוצים שהיא תהיה!

צרו איתנו קשר להזמנת אירוע:

לפרטים: 077-670-6765אנחנו כאן כדי להגשים לכם חלום!

בואו נדברנגישות