Scroll Down

טיפים לעיצובי חופה משמעותיים ויחודיים

תכנון חתונה זו משימה אשר דורשת מהזוגות הצעירים להקדיש מחשבה לכל הפרטים הקטנים שיעשו את ההבדל ויהפכו את יומם המיוחד לאירוע בלתי נשכח. כדי שהחתונה תייצג אתכם, את הסגנון שלכם ותשקף במדויק את כל החלומות שלכם על הרגע המיוחד, יש לשקול כל פרט ופרט החל מבחירת שמלת הכלה, דרך עיצוב השולחנות ועד לעיצוב החופה.

כדי להקל עליכם לפחות בביצוע המשימה האחרונה, ריכזנו עבורכם כמה טיפים לעיצובי חופה אותם תוכלו ליישם באירוע שלכם ובכך להפוך את הרגע עבורו כולם התכנסו, לכמה שיותר משמעותי ומיוחד.

התאמה מלאה לסגנון החתונה

אחד הטיפים המרכזיים בעיצוב חופה לאירוע הוא לוודא כי אכן קיימת התאמה מלאה בין הקונספט של האירוע לבין סגנון עיצוב החופה. אומנם אולמות אירועים רבים כוללים בשטחם חופה, אך אין הדבר אומר כי לא תוכלו לעצב אותה כראות עיניכם ובהתאם לאסתטיקה שלכם. ישנם זוגות אשר בוחרים לעצב את החלל כולו עם נגיעות קלאסיות, בעוד שאחרים יאהבו את המראה הרך והרומנטי. ישנם כאלו אשר יעדיפו סגנון מודרני ולעומתם אחרים יעדיפו חתונה בוהמיינית. בכל מקרה, עליכם לעצב את החופה בהתאם לסגנון הכללי ובכך ליצור את האווירה הרצויה בכל מתחם בו הנכם מתחתנים.

בעיצובי חופה הגודל כן קובע

באולמות אירועים רבים החופה תופסת חלק נכבד מחלל האירוע, לכן יש לחשוב טוב על הדרך שבה מנצלים את החלל. אם לדוגמא אתם מחליטים להתחתן באולם אירועים קטן במרכז, עליכם לשקול מהי הדרך הנכונה לעצב את החופה והאם לבחור במובנית או שדווקא המסורתית תספק מענה יותר מדויק. חופה מסורתית הנה למעשה חופה אותה מחזיקים החברים הטובים לאורך הטקס ולאחר סיומו, מקפלים אותה. מדובר באקט סמלי ומיוחד הנותן משמעות יתרה לטקס החופה ועוזר לעשות שימוש טוב יותר בחלל קטן. בדרך זו העובדה שאתם מתכננים להינשא באולם אירועים קטן אינה תופסת משקל רב, היות ואתם מפיקים את המרב מהחלל.

פנו מקום למלווים

טקס החופה הוא המהות של החתונה כולה והוא נחשב לאחד הרגעים המרגשים ביותר בכל האירוע כולו, לפחות עבור החתן והכלה, בני משפחתם וחבריהם הקרובים. לכן ישנן פעמים רבות בהם בעלי השמחה רוצים שכל בני משפחתם וחבריהם יהיו שותפים להתרגשותם ויהיו איתם תחת חופה אחת גדולה. חופה ותחתיה שטח נרחב יותר תוכל להכיל כמות גדולה יותר של אנשים ובכך להבטיח שיהיה מקום לכולם ושכל האנשים הקרובים אליכם, תרתי משמע, יהיו שותפים מלאים לרגע בו אתם באים בברית הנישואין.

גובהה של החופה – גם מקבל משמעות

לעומת אירוע קטן, אירוע רב משתתפים כולל מוזמנים רבים אשר כולם כאחד רוצים לראות ולשמוע את הרב מספר כמה בדיחות, את הכלה בוכה מהתרגשות ואת החתן שובר את הכוס לצלילי מוזיקה קצבית. עם זאת לא פעם, המוזמנים מוצאים את עצמם כשהם מצטופפים ולא יכולים לראות דבר ולו חצי דבר מהאירוע המרכזי. לכן יש לחשוב על האפשרות של הקמת החופה על במה הגבוהה מעל פני הקרקע וכך לאפשר לכל המוזמנים להיות עדים לרגע המיוחל. מיקומה של הבמה ישפיע על החוויה של האורחים ויותר מכך, במה גבוהה תקרב את הזוג גבוה יותר אל חופת השמיים ותהפוך את האיחוד לכמה שיותר מקודש.

הפיקו את המרב מהיתרונות של אולם האירועים

במידה ואתם מתחתנים לדוגמא באולם אירועים עם שטח חיצוני, וכמובן בהנחה שמזג האוויר מאפשר זאת, בחרו להקים את החופה בחוץ. במקרה וישנו נוף פנורמי אשר מקיף את המתחם דאגו שישתקף בגב החופה, היות והנוף יראה טוב גם בתמונות וישאיר לכם מזכרת ייחודית. כמו כן וודאו כי אתם מקדימים תרופה למכה בעיצוב החופה שלכם, כך למשל אם אתם בוחרים להינשא באזור ולו רוחות חזקות הציבו את החופה במקום בו הרוח לא תשפיע על יציבותה, על כל הבדים המתנופפים בה. נקודה נוספת שעליכם לקחת בחשבון היא שביל הגישה, הרי הכניסה לחופה היא אחד מרגעי השיא של האירוע כולו ועליכם להבטיח שתוכלו לעשות זאת בקלות וכן שלבני משפחה ובעלי מוגבלויות תהיה גישה נוחה להיות שותפים מלאים לשמחה שלכם.

החופה היא האקט הסמלי של אירוע החתונה ולכן יש לעצב אותה באופן אשר עונה על הצרכים שלכם כמו גם על טעמכם וסגנונכם האישי. בדרך זו תוכלו ליצור אווירה אינטימית וייחודית ולוודא שיהיה זה רגע שייחרט לטובה בזיכרונכם לכל החיים.

צרו איתנו קשר להזמנת אירוע:

לפרטים: 077-670-6765אנחנו כאן כדי להגשים לכם חלום!

בואו נדברנגישות